Prekių katalogas

Apie CebaBaby

 • CebaBaby yra ilgametes tradicijas turintis lenkiškas prekių ženklas, o 30 metų patirtis tvirtai įpareigoja nenuvilti Jūsų!

  Šiandien CebaBaby įmonė yra Europos rinkos lyderė gaminant vystymo lentas. Taip pat siūlome „PHYSIO“ dau-giafunkcines pagalves, žinomas pavadinimu „Cebuszka®“, termo įpakavimus, patalynę, lovyčių apsaugas, turistinius kilimėlius, vokelius, rankšluosčius ir kitus pirmajam kūdikio kraiteliui paruošti reikalingus priedus.

  Šiuo metu įmonė „Ceba Sp. z o.o.“ yra įsikūrusi 4 aukštų pastate Olesnicos (Oleśnica) vietovėje ir kartu su gamybos cechais, sandėliais bei biurų patalpomis užima 8000 m2 plotą.

  Mūsų įmonėje daugiausia dirba mo-terys ir tuo ypač didžiuojamės. 90 % mūsų komandos narių yra būsimos mamos, mamos ir močiutės, kurios prisimena įmonės pradžią. Moterys yra mūsų organizacijos varomoji jėga ir stiprybė!

  Kaip ilgalaikis ir patikimas verslo partneris, taip pat gaminame mūsų klientų Lenkijoje ir užsienyje įvairių prekių ženklų gaminius. Mūsų gaminių galima rasti daugelyje užsienio rinkų.

  Nuolat ieškome naujų sprendimų – tiek technologinių, spalvų, dizaino, tiek ir medžiagų. Aukšta kokybė, saugumas ir estetika yra vertybės, kuriomis nuo pat pradžių vadovavosi įmonės įkūrėjai.

  Medžiagas įsigyjame tik iš patikrintų, sertifikuotų ir patyrusių tiekėjų, su kuriais bendradarbiaujame daugelį metų. Tekstilės gaminiai yra siuvami siuvyklose rankomis, todėl nuolat išlaikoma aukšta kokybė. Individualiai sukurti modeliai sukelia šypseną vaiko ir tėvų veiduose, ir tai mums yra svarbiausia!

  Naujovės pristatome greičiau ir dažniau, o revoliucija tęsiasi iki šiol!